Facebook       Instagram       Správa       Zavolať

Aktuálne Kurzy

Na našich kurzoch renovácie a maľovania nábytku sa venujeme nielen základným technikám renovácie ale naše kurzy sú určené aj pre ľudí, ktorí už nejaké skúsenosti s renováciou majú. Oboznámime vás s farbami, ktoré sú vhodné na maľovanie nábyktu a ako si namiešať správnu konzistenciu náteru. Farby, ktorými maľujeme my sú riediteľné vodou, rýchlo schnú, majú výbornú kryciu schopnosť a sú vhodné aj na maľovanie v interiéry, keďže vôbec nezapáchajú. Učíme sa ozvláštniť nábytok šablónou, patinou alebo rôznymi odliatkami, ktoré si svojpomocne vyrábame v silikónových formách. Používame tiež rôzne metalické vosky striebornej či zlatej farby. Taktiež vás naučíme ako si svojpomocne opraviť drobné nedokonalosti nábytku. Finálna úprava sa nezaobíde bez transparentného vosku, ktorý zafixuje farbu, dodá nábytku lesk a zároveň ho chráni pred poškriabaním, vodou a vonjakšími vplyvmi. Pre zaujímavejší finálny efekt patiny je možné použiť aj hnedý alebo biely vosk. Na našom kurze si môžete zrenovovať aj svoju vlastnú stoličku, stolík, poličku, či rám z obrazu alebo zrkadla. Našou poslednou novinkou je kurz renovácie a čalúnenia. Okrem renovácie sa účastníci kurzu naučia ako postupovať pri výmene čalúnenia, akú látku použiť a ako si látku správne rozmerať. Zároveň vám poradíme aké nástroje sú vhodné pre domáce čalúnenie. Pre svoje domáce renovácie sú pre vás dostupné na predaj v našom obchode aj farby a vosky s ktorými pracujeme. Radi vám poradíme pre výbere či už vhodného balenia alebo farebného odtieňa pre váš domáci projekt. Na našich kurzoch určite nebudú chýbať triky a tipy z našich skúseností pre vašu domácu renováciu. 

Individuálne Kurzy

Rezervujte si individuálny kurz renovácie a čalúnenia nábytku v našej dielničke v Malženiciach iba pre vás alebo vašu uzavretú skupinku priateľov pod našim vedením.

Kurz je vhodný aj pre úplných začiatočníkov bez akýchkoľvek skúseností s renováciou nábytku. Termín kurzu si dohodneme na základe vašich časových preferencií.  Kalkulácia ceny individuálneho kurzu bude závisieť od veľkosti vášho nábytku, náročnosti renovácie a rozsahu čalúnenia. Pomôcky na renováciu nábytku a farby sú zahrnuté v cene. 
Pre akúkoľvek inú individuálnu požiadavku mimo našej ponuky nás kontaktujte e-mailom info@fotelka-nabytok.sk alebo telefonicky.